Blog

Asi v každé domácnosti jsme si zvykli na umývání nádobí s jarem, nebo třeba s nějakým "eko" prostředkem typu jar :) Dnes vám chci ukázat hadřík, který díky svému vláknu a obsahu antibakteriálního stříbra, umývá i bez jaru. Ano, slyšíte dobře - bez jaru - zcela bez jakéhokoli ekologického nebo jiného saponátu. Není to skvělé?

V poslední době se do našich domovů opět vrací trend využívání éterických olejíčků. Používáme je nejčastěji do aromalamp, ale olejíčky přitom mají široké spektrum využití.

Čas od času se stane, že máme doma nějakou skvrnku, nebo třeba hodně zapečenou pánvičku po obědě, troubu po pečení dobrůtek, anebo jednoduše divoké děti, které si hrají s fixami...

Mnoho z vás už jistě slyšelo o tzv. zelených potravinách, které jsou prospěšné našemu zdraví, obsahují spoustu vitamínů, minerálních látek, chlorofyl a další cenné látky. Když se řekne "zelená potravina", napadne každého mezi prvními ječmen nebo chlorella.

Už od pradávna se lidé snažili pomocí různých magických formulek a amuletů přitáhnout nejen lásku, ale i peníze a hojnost. Někomu to fungovalo, jinému ne a někdo si dodnes myslí, že to je spíš taková mentální podpora mysli, která začne díky těmto kouzlům pracovat na splnění vašich přání.

Čisté a voňavé prádlo máme rádi všichni. Stejně tak i domácnost. Proto si kupujeme voňavé aviváže a nejrůznější, nejúčinnější čistící prostředky do domácnosti. A čím více, tím lépe. A čím více, tím více peněz nám ubude z naší peněženky. Přitom se dají všechny tyto prostředky nahradit mnohem levnější variantou!